All for Joomla All for Webmasters

Розробка сайтів Чернівці

Наша web-студія бере на себе завдання створити технічно готовий до просування в пошукових системах сайт, з грамотним дизайном, який підвищить впізнаваність компанії і дозволить залучити нових клієнтів. Тому ми розглядаємо розробку і виготовлення інтернет-сайту, як перший етап його успішного просування.

Послуги, які ми Вам пропонуємо:

Сайту-візитка Чернівці від 2700 грн.

Сайту-візитка Чернівці від 2700 грн.

Якщо ви хочете представити свій бізнес в інтернеті, то оптимальним варіантом буде створити сайт-візитку. Він стане онлайн-аналогом звичайної паперової візитки, але більш широкого масштабу.

Докладніше

Корпоративний сайт Чернівці від 3900 грн.

Корпоративний сайт Чернівці від 3900 грн.

Корпоративний сайт – цe caйт, який містить мaкcімaльнo обширну інфopмaцію щодо пpoдукціі кoмпaніі і xapaктepизуєтьcя великою інформативністю сторінок, розділів та кaтeгoрій.

Докладніше

Інтернет магазин Хмельницький від 5000 грн.

Інтернет магазин Хмельницький від 5000 грн.

Успішний інтернет-магазин повинен максимально стимулювати здійснення покупки, при цьому, дуже важливо грамотно підібрати функціонал.

Докладніше

Сайт каталог Чернівці від 4000 грн.

Сайт каталог Чернівці від 4000 грн.

Сайт-каталог – це швидкий розвиток і підвищення рентабельності вашого бізнесу, ефективний і універсальний інструмент, який дозволяє працювати з великою базою товарів.

Докладніше

Портал Чернівці від 10 000 грн.

Портал Чернівці від 10 000 грн.

Інтернет-портал – сайт, розширений функціонал якого привертає до себе максимально можливе число користувачів і об’єднує їх в інтернет-спільноти на підставі єдиної тематики.

Докладніше

Адаптивний дизайн Чернівці від 2000 грн.

Адаптивний дизайн Чернівці від 2000 грн.

Такий метод є найбільш оптимальним при створенні веб-сторінок і позбавляє від необхідності розробки декількох версій сайту для різних гаджетів, що вимагає набагато більше часу і вкладень.

Докладніше

Що Ви отримаєте при виборі нашої web-студії?

НЕОБМЕЖЕНА КІЛЬКІСТЬ СТОРІНОК ТА РОЗДІЛІВ

НЕОБМЕЖЕНА КІЛЬКІСТЬ СТОРІНОК ТА РОЗДІЛІВ

Ми не бачимо сенсу обмежувати Вас не тільки якісно, але і кількісно – Ви отримаєте повний контроль над сторінками, створюйте їх стільки, скільки потрібно саме Вам.

10 ВАРІАНТІВ ПРОФЕСІЙНОГО ШАБЛОННОГО ДИЗАЙНУ НА ВИБІР

10 ВАРІАНТІВ ПРОФЕСІЙНОГО ШАБЛОННОГО ДИЗАЙНУ НА ВИБІР

Розробці самого дизайну передує проектування, яке дозволяє об’єднати оригінальні ідеї дизайнера з побудовою зручною структури елементів для користувача. Ми пропонуємо до 10 варіантів дизайну, серед яких Ви зможете знайти саме те, що Вам потрібно.

АДМІНІСТРАТИВНА СИСТЕМА (CMS)

АДМІНІСТРАТИВНА СИСТЕМА (CMS)

Система управління сайтом, це підводна, невидима звичайному користувачеві Інтернету частина “айсберга”. Але в сучасному динамічному  сайті вона відіграє вирішальну роль для забезпечення актуальності інформації сайту і оперативному зміні структури сайту в залежності від динаміки ринку.

ЗБІРКА І НАЛАШТУВАННЯ САЙТУ

ЗБІРКА І НАЛАШТУВАННЯ САЙТУ

Комплекс робіт, що включає в себе аналіз сайту, розробку рекомендацій щодо поліпшення його відображення на популярних мобільних пристроях, розробку макетів сторінок, внесення на сайт змін і подальше тестування для збільшення конверсії сайту і зростання продажів.

ЗРУЧНІ ДОДАТКОВІ ПРОГРАМНІ МОДУЛІ

ЗРУЧНІ ДОДАТКОВІ ПРОГРАМНІ МОДУЛІ

Ми пропонуємо можливість в будь-який момент після розробки замовити додаткові модулі для Вашого сайту.  Додаткові модулі допоможуть виділити Ваш сайт серед сайтів – конкурентів.

МОЖЛИВІСТЬ ПОДАЛЬШОГО РОЗШИРЕННЯ САЙТУ

МОЖЛИВІСТЬ ПОДАЛЬШОГО РОЗШИРЕННЯ САЙТУ

При бажанні, в подальшому, з нашою допомогою Ви зможете зробити сайт більш складним, додавати в нього не тільки нові розділи (що можна робити самостійно), але й нові програмні модулі і можливості.

Структура створення сайту

Як Ми Створюємо Сайти:

Створення ТЗ

Технічне завдання на розробку сайту – це документ, який містить докладний опис і вимоги до технічної реалізації проекту. Розробка Технічного завдання – одна з найважливіших складових проекту.

Створення дизайну сайту

На сьогоднішній день сайтів дуже багато. І дуже важливо створити такий продукт, який буде цікавий і корисний користувачеві. А найголовніше, він вирішить його проблему – він знайде те, що шукав. Тому роботи по дизайну ми починаємо із з’ясування цілей і завданням сайту.

Створення та тестування сайту

На підставі схваленого дизайну відбувається переклад дизайну в програмний код, тестування сайта під різні браузери. Результат будь-якої роботи буде ще краще якщо в процесі присутній перевірка якості і тестування.

Розміщення сайту на сервері в Інтернет (хостинг)

Основне завдання технічної підтримки сайту забезпечення його успішного, безперебійного функціонування в інтернеті. Це можливо, тільки після розміщення файлів сайту на відповідному сервері. Грубо кажучи, це розміщення сайту на потужному комп’ютері, підключеному до інтернету цілодобово. Наша команда вибере для вас найкращий хостинг за помірну ціну.

Цінова політика

Вартість

Якщо ви хотіли дізнатися вартість просування вашого сайту, то, на жаль, на них немає фіксованих розцінок, тому що ціна буде залежати від безлічі факторів. Прайс на тарифі плани  вказані в розділі ціни

Оплата

Безготівковий розрахунок здійснюється через Приват Банк, також Ви маєте можливість розрахуватись готівкою у гривнях.

Терміни

Передоплата роботи складе: 50%.

Послуги і вартість робіт:

Маєте запитання? Зверніться до нас і ми допоможемо Вам.