All for Joomla All for Webmasters

Розробка сайту-візитки Чернівці

Сайт візитка – перше, про що варто задуматися, якщо Ви шукаєте спосіб збільшення продажів і підвищення прибутку через інтернет. Сайт візитка це невеликий сайт, який зазвичай містить головну інформацію про Вашу організацію, пропозиціях послуги і товарів, прайс, контакти, і, як правило, складається з невеликої кількості сторінок.

Вартість

Вартість сайту-візитки 3000грн (ціна вказана без вартості домену та хостингу, доробки нюансів і індивідуального дизайну – ціна обговорюється окремо). Безготівкова оплата здійснюється за допомогою Приват Банку.

Передоплата

Ми відправляємо Вам договір і рахунок на 50% передоплату і запитуємо у Вас дані для створення та наповнення сайту: номер обраної теми оформлення, опис діяльності компанії, контактна інформація.

Термін

Після надходження оплати ми  підключаємо обрану Вами тему оформлення сайту (1-2 дні), заповнюємо сайт надісланої інформацією (1-2 дні), набуваємо або підключаємо до сайту обраний Вами домен (1-3 дні).

Що включає тариф “Сайт-візитка”?

НАПОВНЕННЯ КОНТЕНТОМ

Жоден сайт не буде завершеним без наповнення інформацією. Розміщуванна на сторінках сайту інформація повинна в повній мірі розкривати переваги товару / послуги, бути унікальною.  Сторінки заповнюються  інформацією, наданою Вами.

РОЗРОБКА ДИЗАЙНУ

Дизайн сайту – це обличчя вашого бізнесу в інтернеті. Унікальний дизайн, якісно сплановане положення окремих блоків на сторінках, зручна навігація – все це фундамент для отримання безперервного потоку клієнтів через ваш інтернет-сайт.

СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ

Для створення сайтів ми використовуємо систему управління сайтом WordPress, що дозволяє майбутнім власникам легко самостійно керувати інформаційним змістом свого ресурсу.

МОДУЛЬ ЗВОРТНІЙ ДЗВІНОК

Модуль замовлення зворотнього дзвінка для сайту розрахований, в першу чергу, для зручності користувача. Принцип роботи досить простий: користувач заповнює і відправляє форму, а вам на пошту приходить лист з цими даними.

МОДУЛЬ СЛАЙД-ШОУ

Продемонструйте відвідувачам лого і девіз вашого сайту і дайте їм відповідь, чому їм варто залишатися на вашому сайті на тривалий час, що досить складно зробити просто текстом, особливо за кілька секунд.

Сайт-візитка – Ваше обличчя в мережі Інтернет

складові сайту-візитки:

Про нас

Використовуючи сучасні підходи аналітики, проектування і дизайну, ми формуємо новий рівень взаємодії з користувачем для самих різних областей – від держсектора і фінансових сервісів до телекому і IT.

Товари / послуги

Ви надсилайте нам Ваш прайс-лист і ми розміщуємо всі товари на сайті.

Ціни

Один з важливих розділ для відвідувачів сайту, адже на основі уявлень про ціни клієнти роблять вибір та розставляють пріоритети відносно конкурентів.

Новини компанії

Даний розділ покаже користувачу “життя” вашого сайту. Можливість розміщувати головні події, акціі або спеціальні пропозиції, надасть змогу показати лоялність до клієнтів.

Відгуки

Більшість користувачів обирають послуги за допомогою відгуків інших, тому цей розділ стане Вам у нагоді.

Контакти

Інформація, для змоги клієнта зв’язатись безпосредньо з Вашою компанією.

Адаптивний дизайн

Дизайн веб-сторінок, що забезпечує правильне відображення сайту на різних пристроях, підключених до інтернету.

Налаштування та оформлення сайту

Ми створюємо для Вас сайт та надаємо доступ до системи управління , для ознайомлення з його можливостями та подільшої роботи з ним.

Розміщення на хостинг

Наша команда підбере оптимальний  хостинг, за помірною ціною,  для Вашого сайту.

Технічна підтримка

Ми надаємо технічну підтримку, а саме відстежуємо безперебійність роботи сайту.

Тариф включає:

Що таке сайт-візитка?

          Сайт-візитка виступає, свого роду, візитною карткою Вашого бізнесу в Інтернеті. Це ресурс, основне завдання якого – розповісти загальні відомості про організації, пропоновані товари і послуги, переваги роботи з Вами, контактні дані організації, інформацію, яка дозволить отримати уявлення про діяльність компанії. Відмінними рисами такого сайту є лаконічність, стислість, інформативність, хороший дизайн. Даний сайт, в подальшому, можна розвинути до повноцінного корпоративного сайту, додаючи необхідний функціонал.

          Сайт-візитка, як правило, це невеликий сайт, що складається з декількох сторінок, в яких наведена основна інформація про організацію, компанії або про приватну особу, а також про можливих товарах і послугах, контактних даних та прейскуранті.

          Такі сайти створюються не тільки для приватних підприємців, а й для великих організацій, які хочуть просто розмістити про себе основну інформацію в Інтернеті. Так як з даними ресурсом працювати дуже легко, наступні зміни в ньому може призвести сам замовник, особливі навички тут ні до чого.

Перегляньте також

Корпоративний сайт

ЦЕ САЙТ ОРІЄНТОВАНИЙ  НА ФІРМОВИЙ СТИЛЬ КОМПАНІЇ.

Переглянути

Інтернет магазин

ВАШІ ТОВАРИ АБО ПОСЛУГИ В БУДЬ-ЯКІЙ ТОЧЦІ СВІТУ. РОЗКАЖІТЬ ПРО СЕБЕ СВІТУ.

Переглянути

Сайт Каталог

САМА ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВАШУ КОМПАНІЮ.

Переглянути

Виникли питання або маєте побажання?

Зателефонуйт нам:

+38-096-561-5559