All for Joomla All for Webmasters

Розробка логотипу Чернівці

Успішний бренд впізнаваний. Щоб забезпечити йому цю якість, потрібно створити емблему, яка приверне увагу і залишиться в пам’яті надовго.

Яскравий, оригінальний, ефективний логотип є домінуючим компонентом фірмового стилю.

При позитивному сприйнятті товарного знака споживачами він служить певною гарантією очікувано високої якості продукту. Його розробка і створення також повинні включати в себе реєстрацію, яка захищає лого від недобросовісної конкуренції, дозволяє правовласнику у разі необхідності відстояти свої права в законному порядку.

Ми реалізовуєм всі вимоги до логотипу:

Патентно-правові

Виходячи з цих норм, логотип компанії, організації, фірми, сайту повинен бути унікальним і надійно захищені від копіювання. Логотип переходить у власність законного правовласника.

Рекламно-психологічні

Розробка і виготовлення власного логотипу переслідує мету вирішення певного завдання — сприяння у продажу продукту. Отже, його ключові риси або параметри — це стабільність, оригінальність, краса.

Конструктивно-технологічні

Забезпечення умов для зручного тиражування, наприклад з метою нанесення на сувенірну, рекламну продукцію або упаковку.

Позиціонування

Красивий фірмовий графічний елемент створюється для того, щоб бути відображенням ключової ідеї бренду. Він повинен транслювати його головне достоїнство, сприяти підвищенню вартості: дизайн робіт такого плану завжди ретельно продумується виходячи з концептуальних особливостей конкретної організації або продукту.

Хочете замовити логотип?

Ви можете звернутись до нас і получити якісну консультацію по приводу необхідної для вас послуги.