All for Joomla All for Webmasters

Розробка Інтернет-магазину Чернівці

Електронна комерція стала невід’ємною частиною життя: інтернет-магазини і віртуальні платіжні системи впевнено витісняють традиційну торгівлю. Наша студія представить вам повний спектр послуг з обслуговування і розробці інтернет магазинів в Чернівцях.

Переваги інтернет-магазину:

Інтернет – єдина сфера сучасного суспільства, яка регулює все. Від політики та освіти до поведінки людей і управління бізнесом. Не дивно, що перехід Вашого бізнесу на модель електронної комерції дарує величезну кількість переваг

Відкривши інтернет магазин, ви запропонуєте свій товар і послуги мешканцям віддалених провінційних міст, які ніколи не заглянули б у ваш торгівельний зал. Електронна комерція відкриє вам безмежний ринок, а грамотна пошукова оптимізація зробить ваш сайт найпомітнішим.

Починаєте новий бізнес? Замовивши розробку інтернет-магазину, вам не доведеться витрачати гроші на оренду приміщення, торгове обладнання і персонал. Мільйони підприємців ігнорують «фізичний» магазин як вчорашній день.

Інтернет магазин – бізнес online!

СКЛАДОВІ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ:

Унікальний дизайн

Завдяки унікальному дизайну, можна вигідно виділити свою компанію серед конкурентів, привернути увагу відвідувачів і суттєво збільшити доходи.

Система управління

Навчимо Вас користуватись інтерфейсом системи управління, що надасть можливість самостійно проводити певні зміни на сайті.

Модуль Зворотній Дзвінок

Зручна форма дистанційного зв’язку між покупцем та Вами.

Модуль слайд-шоу

Допоможе клієнту швидко зрозуміти який самк товар/послуги надає Ваш інтернет магазин.

Компонент Інтернет-магазину

Ви зможете самостійно додавати, редагува та видаляти товари.

Наповнення інтернет-магазину

Про нас

Розділ, який допоможе потенційному покупцю ближче познайомитись з Вашою компанією.

Каталог товарів

Головний розділ інтерет-магазину. Тут буде міститись уся інформація про товар: фото, опис та ціна.

Новини компанії

Додаючи свіжі новини, акції або розіграші Ви зможете показати потенційному покупцю, що сайт “живе”.

Відгуки

Користувачі, досить часто, звертаються до думки іншої людини про той чи інший товар. Саме тому  у нагоді стане розділ “відгуки”.

Контакти

Потенційний покупець матиме змогу зв’язатись з Вами або Вашими співробітниками для обговоренння способу оплати та доставки.

Основні розділи інтернет-магазину:

Що ми можемо зробити для Вашого інтернет-магазину?

          Якщо ви вже маєте власний бізнес і хочете подальшого просування в мережі, наші професіонали готові допомогти втілити в життя найсміливіші ідеї та плани.

          Ми розробимо і створимо інтернет магазин, завдяки якому ви зможете гідно представити вашу продукцію, розширити цільову аудиторію і отримувати стабільні замовлення.

          Не варто забувати про постійне вдосконалення вашого віртуального магазину.Для просування бізнесу в мережі доведеться приділяти увагу не тільки функціоналу і контенту сайту, але і «досвіду користувача» – зручної навігації, оформлення, швидкості.

          Наші фахівці врахують всі ваші побажання і знайдуть оптимальні рішення – від розробки інтернет-магазину з нуля до масштабного редизайну застарілих проектів.

Перегляньте також

Сайт-візитка

Розкажіть про себе у “всесвітній павутині”. Заяви світові про себе!

Переглянути

Сайт-каталог

Каталог Ваших товарів/послуг на просторах інтернет.

Переглянути

Корпоративний-сайт

САЙТ ОРІЄНТОВАНИЙ  НА ФІРМОВИЙ СТИЛЬ КОМПАНІЇ.

Переглянути

Виникли питання?

Зателефонуйте нам і дізнайтесь відповідь.
+38-096-561-5559