All for Joomla All for Webmasters

Фірмовий стиль Хмельницький

Бездоганний фірмовий стиль красномовно свідчить про те, що компанія прийшла в бізнес грунтовно і надовго. У корпоративному стилі немає дрібниць, однаково важливо все: від про формленія вивіски, папок, ручок і ділових паперів до дизайну візитки глави компанії

Розробка фірмового стилю

Довіривши розробку фірмового стилю Web24, ви не тільки станете на дві голови вище, яскравіше і помітніше конкурентів , але також досягнете правильного сприйняття вашої компанії клієнтами і партнерами – завдяки чіткому позиціонуванню і відбудові.

Етапи створення фірмового стилю:

Вивчення позиціонування компанії.

Аналіз елементів ідентифікації конкурентів.

Визначення носіїв фірмового стилю, які в подальшому компанія зможе ефективно використовувати в комунікації (бланки, пакети, уніформа, візитки і т.д.)

Опрацювання знакової системи, кольорів і шрифтів, які не просто узгоджуються з логотипом, але створюють з ним візуальне і смислове єдність.

Подання замовнику кілька графічних варіантів концепцій і ювелірне вдосконалення тієї, яка буде обрана для подальшого використання.

Збір всіх правил використання елементів візуальної ідентифікації в бренд-бук - керівництво по використанню фірмового стилю (за бажанням клієнта).

Адаптація фірмової айдентики під необхідні носії: друковану і представницьку продукцію, ритейл-простору, транспорт і т.д.

Хочете замовити розробку фірмового стилю?

Ви можете звернутись до нас і получити якісну консультацію по приводу необхідної для вас послуги.