Піктограми Чернівці

Розробка піктограм Чернівці

Ми допоможемо раціоналізувати і поліпшити дизайн Вашого сайту за допомогою піксельної графіки, яку ми створюємо у вигляді іконок, піктограм або значків, зрозуміло, в гармонії з дизайном сайту.

Для чого потрібен дизайн піктограм?

Як правило, розробка іконок і піктограм потрібно в якості доопрацювання дизайну сайту, т. к. з часом власники сайтів приходять до такого рішення. Рідше, створення піктограм замовляють у комплексі дизайну всього сайту.

Підкреслити стиль допоможуть:

Піктограма

Це, як правило просте двовимірне зображення, яке у вигляді мінімалістичної графіки символізує що-небудь. Яскравим прикладом таких піктограм є піктограми, що символізують види спорту. Також, хорошим прикладом цього є піктограми соцмереж.

Іконка

На відміну від піктограми, іконка являє собою більш насичений візуальний образ. Як правило, іконка малюється у вигляді тривимірного кольорового зображення. Як правило, створення іконок обходиться дорожче, оскільки вимагає більше часу у дизайнера на створення, з цілком очевидних причин. У певних випадках, під іконкою мається на увазі маленьке зображення, яке з’являється у вкладці браузера при відкритті сайту і має розширення .ico, як правило має назву favicon.ico

Значок

Як правило, робиться в одиничному примірнику. Іконки і піктограми малюються наборами – адже як правило, необхідно візуально уникалізувати кілька послуг. Значок може просто служити в якості прикраси для будь-якої сторінки.

У будь-якому випадку, іконки, піктограми, значки здатні істотно уникализировать дизайн сайту і зробити його більш привабливим для користувачів.

Іконки і піктограми найчастіше використовують для візуалізації тих чи інших послуг, категорій товарів – це маленькі елементи, за які “чіпляється” око користувача, завдяки чому, набагато простіше сориентороваться на сайті в контексті навігації. Погодьтеся, якщо послуги або категорії товарів в інтернет-магазині знаходяться у вигляді бічного меню як нудний перелік – досить важко відразу сориенториваться і зупинити свій погляд саме там, де потрібно. Поготів, якщо такий список досить довгий…

У Вас є запитання?

Телефонуйте нам! Консультації безкоштовні.