Фірмовий стиль Чернівці

Розробка фірмового стилю Чернівці

Фірмовий стиль тепер стає важливим елементом зовнішньої реклами будь-якої компанії, незалежно від роду діяльності, тривалості роботи на ринку.

Розробка фірмового стилю – це поєднання графічних і текстових елементів, які вигідно доповнюються кольоровим фоном. Стиль, концепція виконання, наповнення – все це має бути відображено в сучасному фірмовому стилі компанії, до того ж він не може бути змінений з часом, лише модернізованим з деяких деталей. Саме з цієї причини створення фірмового стилю – це справжнє дизайнерське мистецтво, де замовник зобов’язаний щільно працювати з виконавцем, тут враховується найменша деталь, яка потім буде важливою при подальшому просуванні компанії, її впізнанності на ринку.

В базовий пакет створення фірмового стилю входить:

Фірмовий логотип

Корпортативні шрифти

Дизайн персональної візитної картки

Дизайн корпоративної візитної картки

Дизайн фірмового бланка А4

Бланк електронного документа

Дизайн фірмової папки

Дизайн фірмового конверта

З чого варто почати розробку дизайну фірмового стилю?

Спочатку потрібно зібрати інформацію про ринок, де буде надалі працювати компанія. Потім уважно вивчити позитивні та негативні сторони всіх конкурентів, щоб не повторити ізх помилок при створенні свого оригінального стилю. Тут не варто використовувати шаблонні ідеї, тому що таких варіантів виконань і так багато, а компанія в результаті потрапить в компанію невдах. Другий важливий етап – це продумування ключовий концепції фірмового стилю. Тут потрібно врахувати, що фірмовий стиль будуть бачити не тільки співробітники компанії, але і сторонні люди. Тому, дизайн фірмового стилю потрібно використовувати саме для залучення сторонніх людей. Які потім можуть стати повноцінними клієнтами компанії. І головне завдання будь-якого дизайнера при створенні фірмового стилю – це залучити клієнта.

Деталі та безкоштовні консультації за телефоном