All for Joomla All for Webmasters

Розробка, адаптивний дизайн Чернівці

Якщо Ви стежите за сучасними тенденціями і хочете, щоб Ваш сайт йшов в ногу з часом, ми можемо зробити його повністю адаптивним. Незалежно від того, з якого пристрою користувач відкриє ваш сайт – комп’ютера з повнорозмірним монітором, планшета або смартфона – сайт буде виглядати однаково добре.

Сайт-візитка
– Ваше
представлення в мережі Інтернет

Зазвичай, це лаконічний інформативний ресурс, котрий презентує Вашу дільність та організацію.

До складу входить:

Унікальний дизайн

Структура, деталі інтерфейсу та дизайн сайту повністю узгоджуються з клієнтом та затверджуються.

Cистема управління

Ми допоможемо Вам легко освоїти зручний інтерфейс, який надасть можливість самостійно проводити на сайті невеликі зміни на власний смак і розсуд, як-от, додавання або заміна текстових чи медіа-елементів.

Модуль Зворотній Дзвінок

Найзручніша форма дистанційного зв’язку, яка орієнтована саме на клієнта. Відвідувач сайту не витрачає кошти, а просто записується на дзвінок, передаючи ініціативу зв’язку співробітнику компанії, який зателефонує клієнту у зручний робочий час.

Модуль Слайд-шоу

Наділяє Ваш сайт динамічністю та робить його візуально цікавішим.

Переваги невеликого сайту

Оптимальне співвідношення которкого терміну створення сайту (в середньому всього 5 днів) та невисокої ціни.

Сайт-візитка, зазвичай, складається з розділів:

Про нас

В розділі може бути розміщена інформація, яка ідентифікує компанію, розповідає про її ключові аспекти та відмінні риси та яка презентує організацію, знайомить із її історією становлення та персоналом.

Товари / послуги

Залежно від діяльності компанії, у розділі розміщується вичерпна інформація про продукцію чи послуги, що зазвичай включає назву і вид продукції, фото і відеоматеріали, загальний та детальний опис.

Ціни

Найважливіший розділ для відвідувачів сайту, адже на основі уявлень про ціни клієнти роблять вибір та розставляють пріоритети відносно конкурентів. Тому вкрай важливо продумати найзручніший для клієнта спосіб подачі цієї частини сайту. Найчастіше це зручно викласти у вигляді таблиці. Якщо вона багаторівнева і велика, можна подати посилання на завантаження Вашого прайс-листа. Якщо система ціноутворення не стабільна, а гнучка, у цьому розділі варто вказати на критерії та умови, що впливають на ціну, а також спосіб дізнатись її, зв’язавшись з менеджером.

Новини компанії

Динамічна, свіжа і мінлива інформація надасть більш “живого” вигляду Вашому сайту. У цьому стане в нагоді даний розділ. Сюди можна розміщувати оголошення, анонсувати події, виставки, конкурси, розіграші, презентувати новинки товарів чи послуг, розміщувати зміни в законодавстві, що пов’язані з діяльністю компанії та іншу актуальну інформацію.

Відгуки

Перша думка, яка виникає у відвідувача будь-якого сайту в Інтернеті – “чи можу я довіряти даному ресурсу?” Особливо, якщо мова йде про підприємницьку діяльність. Найкращий інструмент для створення надійного та респектабельного іміджу сайту Вашої компанії – активна система відгуків, де клієнти можуть висловлювати їхні подяки, враження та пропозиції.

Контакти

Укомплектована вся інформація, пов’язана із виходом клієнта на зв’язок із Вами та працівниками компанії – адреси, телефони, поштові та e-mail скриньки, факс, карта проїзду, посилання на інші Ваші ресурси та соцмережі.

Останні розроблені сайти-візитки